KONST / Litografier / Färglitografi 13062149
nr 1306 2149
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ängel. Signerad, numrerad 322/360. Motivet: 70x60cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:39:26
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko